Kemp Villaggio Baia Calenella | Bungalovy, Tábořiště a mobilní domy ve Vico del Gargano mezi San Menaio a Peschici, Kempy s dětským hřištěm a zábavou v Garganu, Puglia Holidays Summer

Žijte svůj sen ve Vico del Gargano

Turistická vesnice v národním parku Gargano. Skvělá dovolená s nejkrásnějšími lidmi na světě!

Kemp Villaggio pro Vaši dovolenou v Gargano

Nejhezčí léto v rodinné atmosféře přátelství a zábavy.

Zábava, výlety a sporty mezi San Menaio a Peschici

Kemp v Gargano, s výhledem na moře, Calenella Bay vás čeká ve svém rohu ráje.

Proč zvolit Kemp Villaggio Baia Calenella

Slunce, zábava, relaxace a úchvatné výhledy!
Why choose the Kemp Villaggio Baia Calenella

Proč si vybrat právě nás? Proto jedinečné místo.

Villaggio Baia Calenella se nachází přímo na pláži, v zátoce obklopené krásnou, charakteristickou krajinou, stoletými borovicemi Aleppo, a s výhledem na věž Monte Pucci, která spojuje zátoku Calanella a zátoku Peschici, jejíž návštěvu si nemůže nechat ujít žádný turista.

Why choose the Kemp Villaggio Baia Calenella

Letní dovolená.Přijeďte do kempu Villaggio Turistico Baia Calenella.

V blízkosti města Vico del Gargano, v srdci Národního parku Gargano, Baia Calenella se nachází na rozlehlé, písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Jeden z nejpříjemnějšícíh kempů na Garganu nabízí k ubytování pohodlné bungalovy, mobilní domy (mobilhaus) a místa ke stanování.

Why choose the Kemp Villaggio Baia Calenella

Kemp – vesnička se všemi službami.Dovolená a maximální odpočinek.

V kempu je možnost ubytování v bungalovech, v mobilních domech a vlastních stanech. V kempu je dostupnost všeho co k dovolené potřebujete. Dětské hřiště, market, bar, self serivce, restaurace. Vše se nachází v těšné blízkosti pláže a s výhledem na moře.
Vesnice s bungalovy, kempy a mobilní domy.

Video: Kemp Villaggio Baia Calenella

Kemp Villaggio Baia Calenella

Kemp Villaggio Baia Calenella v blízkosti města Vico del Gargano, v srdci Národního parku na Garganu, Baia Calenella se nachází na rozlehlé, písečné pláži s plavčíkem, s mírným vstupem do moře. Ideální podmínky pro plavce i neplavce a vhodné zlváště pro dovolenou s dětmi. V kempu se nachází bungalovy, mobilní domy a místa pro stany, dětské hřiště, market, bar, restaurace s krásným výhledem na moře. Majitelé kempu, rodina Bezzi z Ravenna utváří příjemné a kamarádské prostředí pro Vaši dovolenou.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella


KAŽDÝ SI PŘÍJDE NA SVÉ

Od klasického stanování, přes zděnné bungalovy až po moderní mobilhausy. Baia Calenella nabízí více druhů ubytování, aby si každý zvolil podle svých potřeb kde strávit vlastní dovolenou.

BUNGALOVY
Všechny bungalovy jsou zděnné, s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a verandou. Bungalovy se nachází v blízkosti moře a každý má rezervované zastřešené parkování a jeden slunečník s lehátky na pláži.
Bungalovy s vým vhodným umístěním nabízí příjemně přirozený chládek. K dispozici jsou čtyři druhy bungalovů.

Typ A
Třípokojový – manželský pokoj, pokoj s poschoďovou postelí, denní zóna s kuchyňkou, rozkládací dvojlůžková sedačka, koupelna, zařízená veranda.
Typ B
Jednopokojový – manželský pokoj, denní zóna s kuchyňkou a poschoďovou postelí, koupelna, zařízená veranda.
Typ C
Jednopokojový – manželský pokoj, pokoj s poschoďovou postelí a samostatnou postelí, koupelna, větší zařízená veranda s kuchyňkou.
Typ D
Jednopokojový – manželský pokoj, pokoj s rozkládací sedačkou a samostatnou postelí, koupelna, větší zařízená veranda s kuchyňkou.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella


MOBILNÍ DOMY

Mobilní domy pro 6 osob, 250 metrů od moře.
Prostorné, pohodlné, umístěné ve stínu borovic, vybavené do posledního detailu. Rozměry 8,7m x 3,10m, plus prostorná veranda o rozloze 6m x 2,5 m. U každého mobilního domu je možno zaparkovat jedno osobní auto a k dispozici je jeden slunečník s lehátky na pláží.

Mobilní domy pro 5 osob, několik desítek metrů od moře. Rozloha 7,3 m x 3,10 m, prostorná veranda ze dřeva o rozloze 2,5m x 5m. Jsou vybaveny klimatizací a TV.
Parkovací zakryté místo na hlavním parkovišti, a jeden slunečník s lehátky na pláži.

Mobilní domy pro 2 osoby, několik desítek metrů od moře. Velikost bungalovu 4,10 m x 3, 10 m. Jeden pokoj, větší koupelna se sprchou, toaleta, umyvadlo a bidet. Plus dřevěná veranda o rozměrech 2,5m x 4 m s kuchyňkou.
Jsou vybaveny klimatizací a TV. Parkovací zakryté místo na hlavním parkovišti a slunečník s lehátky na pláži.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella


KEMP

Místa ke stanování jsou umístěna na rovném prostranství, sousedicí přímo s pláží. Přibližně 50 vymezených míst, v příjemném stínu, očíslované s možností připojení na zdroj elektřiny. V celém kempu jsou rozmístěny 3 velká sociální zařízení pro více osob. Sprchy s teplou vodou (24h) bez poplatku.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella


SLUŽBY

Krásná písečná pláž par kroků od místa ubytování, veškeré služby pro klidnou letní dovolenou, vše na jednom místě. Malebné, zábavné a pohodlné vybavení kempu.
Přijeď se přesvědčit na vlastní kůži.

KOUPÁNÍ
Kemp Baia Calenella je z jedné strany ohraničený krásnou písečnou pláží s průzračným mořem, s pozvolným vstupem. Pláž je denně udržovaná.
Víc jak jeden plavčík dohlížejí na bezpečnost při koupání a dávají pozor, aby se děti nevzdálily přiliš daleko od břehu.
Možnost pronájmu slunečníku, lehátek, šlapadel a kánoje.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella

ANIMACE – VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

Bav se s námi!
Je tolik způsobů jak si užít dovolenou, bavit se společné s námi a sám se sebou.
Těší se na Vás tým animátorů, který organizuje večery plné her, pro všechny věkové kategorie, na pláží nebo v přilehlých společenských prostorách, sportovní kurzy i ve vodě a další sportovní aktivity. V den Ferragosto (15. srpna) a Ferraluglio (noc 15. července) je pro Vás přichystán večerní program na pláži a ohňostroj na moři. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a dospělí si můžou dát turnaj bocce (bowls).
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella


ZÁBAVNÝ PROGRAM

Mimo bohatý, celodenní animační program připravený týmem animátorů, v Baia Calenella pro Vás připravujeme rok co rok kulturně večerní programy jako například: koncerty klasické hudby, jazz, próza večery doprovázené hudbou, streetové divadlo, taneční program klasického tance, moderního a folkloristického.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella


NĚCO PRO ZDRAVÍ

Zůstaňte ve formě i během Vaší dovolené. Projděte si ozdravnou stezku. Fyzicky náročnější program, který vás prověří na 16 stanovištích v gymnastických cvicích. Jednotlivé záchytné body jsou od sebe vzdáleny 30-40 m. Krásná procházka uprostřed místní vegetace.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella


YÓGA

Mistr svého oboru Luigi S, diplomovaný instruktor yógy, od roku 1998 člen francouzské federace Hata Yoga, vyučuje yógu v Baia Calenella. Každá lekce je připravená s velkou pozorností a i když se pokaždé trochu pozmění sestava cvičenců, Luigi přpraví vždy vyváženou hodinu pro všechny věkové kategorie a rozdílné stupně obtížnosti, aby si každý přišel na své.
Něco málo informací o yóze.
Posice yógy aktivují zejména páteř a zádové svalstvo. Flexibilní záda je synonymem zdraví. Typické pozice yógy dávají do pohybu celé tělo v různých úrovních. Při pravidelném cvičení pomáhá zlepšit vlastnosti pohybového ústrojí, svalů, nervů, uzlin (jako štítná žláza apod.) a orgánů.
Mimo jiné, uvedení do harminoie dýchání-pozice (cvik), aktivuje nerovový systém a přispívám k vnitřnímu zklidnění, uvolňuje stress všedních dnů. Yóga napomáhá k uvědomění si sebe samo, což je důležité pro životní harmonii.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella


BŘIŠNÍ TANCE

V kempu jsou pro Vás připravené kurzy břišních tanců, již od roku 2008 rok co rok. Všechny zúčastněné dívky, dámy, slečny se mohou zúčastnit exhibičního vystoupení v jednom z večerníchp programů. Kurz břišního tance vede lektorka Luisa Laudaddio.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella


STŘELBA LUKEM

Ve specifické regulační oblasti se v Tiro con l'Arco konají kolektivní a individuální výuky, které absolvuje kvalifikovaný instruktor kvalifikovaný F.I.T.ARCO. Baia Calenella poskytuje kompletní vybavení pro sportovní sporty, avšak pro zájemce je dovoleno využívat vlastní nástroje.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella


NORDIC WALKING

Díky dohodě se Nordic Walking Puglia v Baia Calenella bude pro hosty k dispozici instruktor Nordic Walking s certifikátem ANI, který bude mít k dispozici potřebné vybavení pro procvičování tohoto krásného extrémně zdravého sportu, který vede k snadné socializaci a objevování nádherných cest, naše údolí nabízí.


OSTATNÍ SLUŽBY

Uvnitř kempu najdete vše co k Váší dovolené potřebujete.
Bar, s velkou přilehlou verandou, s pódiem na kterém se odehrávají veškeré večerní programy, jež pozvólně přechází v pláž.

Restaurace s možností posezení jak ve vnitřním, tak venkovním prostoru. Můžete si vybrat jídlo ze self service, nebo z jídelního lístku. Jsou pro Vás přichystána turistická menu z masa a mořských plodů. Zařídíme Vám polopenzi nebo také plnou penzi. Místní pizzerie funguje ve večerních hodinách (od cca 19 hodin) a tradiční, italská delikatesa je připravena v peci vyhřívané přírodním dřevem.
Jak v restauraci, tak v pizzerii Vám rádi zabalí jídlo s sebou.

Potravinový obchůdek nabízí spousty tradičních, typických výrobků, olivový olej, ovoce, zeleninu.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella

OKOLÍ

Peschici, San Menaio, Rodi Garganico, Vieste, magická místa plná kouzelných přímořských městeček, s bohatou historií, kulturou, uměním a vynikající gastronomií. Překrásná a jedinečná foresta umbra (národní park), plantáže se stoletými (někdy i tisíciletými) olivovými stromy, charakteristické "monumenty" místní přírody. Ale kdo už zná Gargano, vi že je tu mnohem více k poznání a obdivování.
Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella Foto Kemp Villaggio Baia Calenella

 

Co říkají naši zákazníci?

Někteří naši zákazníci nás milují a dokážou to!

Ahoj všichni! Pro nás to byla velmi příjemná zábava! Kemp není ultra moderní, ale klidně pohodlný! Mobilní domy vybavené všemi verandami opravdu pěkné!!!!! Milovali jsme šťastné děti a tak jsme byli taky! Restaurace není vůbec špatná! Malý, ale dobře zásobovaný marketing!!! Animace není moc okouzlující.... Velmi pozorní záchranáři, otec a syn, Sandro a Simone! Příjemní lidé vždy pozorní pro plavce a především pro děti!!! Doporučuji, abyste se snažili udělat dovolenou bez předtuchu luxusu, ale jen relaxovat slunce a moře! Nezapomeňte nejprve nakupovat!!!! Silnice mimo kemp pro dosažení sousedních zemí nejsou nejlepší!!!! Ahoj všichni, ale především Simone a jeho otec Sandro... Simona, Mirko, Ryan a Taryn

Zákazník

Volba pláže je velmi subjektivní: kdo jako štěrk, písek těm, kteří pro ty divoké a kteří chtějí velmi vybavené. Tato pláž (písečná) nabízí svobodu všeho druhu, ale zejména námořní panorama a velkolepou Zemi. Mezi desítkami pláží, které jsou krásnější než Gargano, stojí za návštěvu a další! Cena velmi upřímná, přinejmenším do září: 7 Euro dvě postele a deštník! Il zůstal v mém srdci.

Zákazník

Kemp Villaggio Baia Calenella se nachází ve městě Vico del Gargano (FG)

Máte otázky? Odeslat e - mail na baiacalenella@baiacalenella.com

nebo vyplňte formulář:

Pošli nám email

PRIVACY
Zasláním svých osobních údajů souhlasím s tím, že budou zpracovány za účelem zpracování žádosti:
Kde jsmeVico del Gargano
Puglia
Gargano

Zavolejte námLetní Telefon 0039/348/8273850
Zimní Telefon 0039/0544/551163

Mluvit v češtině
(Darina Kubicová)
0039/389/0920614
0042/0731140473

Sledujte nás na Facebooku Kemp Villaggio Baia Calenella

Oznámil Youritaly